Bądź jak księżniczka – kilka słów wyborze kreacji

Każda z nas prędzej czy później natrafi na okazję wybrania się na szykowną imprezę lub nawet bal. Nie ma również takiej kobiety, która nie chciałaby w podobnej sytuacji wyglądać na najpiękniejszą. W jaki sposób to zrobić, jak dobrać dla siebie idealną kreację?

Koktajlowa czy balowa?

Przede wszystkim na początku należy określić na jaki typ przyjęcia potrzebny jest nam strój. Może okazać się, że na wesele najlepiej przydadzą nam się krótkie sukienki koktajlowe, które nie ograniczą zbytnio ruchów, ale podkreślą walory naszej sylwetki. Niekiedy jednak, a takich okazji może w życiu zdarzyć się niezbyt wiele – potrzebne staną się suknie luksusowe, balowe. Wtedy musimy oczywiście liczyć się z pewnymi wydatkami, ale zrekompensują nam je wspaniałe wspomnienia z imprezy, na której czułyśmy się jak prawdziwe królewny z bajki!

Ołówkowa czy rozłożysta?

W jaki sposób wybrać podobną suknię? Jeżeli mimo wszystko stawiamy na swobodę, najlepszym rozwiązaniem będzie suknia do połowy łydki – posiada ona wystarczająco oficjalny wygląd, nie będzie się jednak plątać między kostkami. Wtedy niezbędne stają się wysokie obcasy! Jeżeli jednak preferujemy coś dłuższego, przede wszystkim określmy czy wolimy bardziej obcisłą, prostą kreację czy może spektakularną, rozłożystą suknię na kole. Jest to wybór między tym jak dużo swobody poruszania się potrzebujemy i jak duże wrażenie chcemy sprawiać swoim strojem.

Pamiętajmy również, ze wybór kreacji może zadecydować o tym czy na imprezie będziemy czuć się wspaniale czy po prostu średnio. Warto zatem poświęcić chwilę nad zastanowieniem się, co najbardziej do nas pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *