Inspiruj się czerwonym dywanem!

Wybierasz się na oficjalną imprezę i wiesz już, że zainwestujesz w naprawdę piękną i spektakularną kreację, której daleko będzie od nawet najpiękniejszej sukienki koktajlowej – pragniesz 
wybrać długą suknię do ziemi. Chciałabyś jednak uszyć coś niepowtarzalnego i idealnie dopasowanego dla ciebie. Jak to zrobić? Weź przykład z gwiazd czerwonego dywanu.

Tradycyjne i kontrowersyjne

Różnorodność jest tu ogromna – w Hollywood czy Cannes pojawiają się kobiety posiadające odmienne figury, charaktery oraz będące w każdym wieku. Niektóre z nich wybierają nieśmiertelną klasykę, inne pragną zaszokować odbiorców i zwrócić na siebie uwagę. Jednego można być pewnym – każda, nawet najbardziej kontrowersyjna gwiazda wybierze raczej coś, co pasuje to jej typu sylwetki. Jeśli chodzi o to, na pewno należy brać z nich przykład.

Romantyzm i minimalizm

Zanurzmy się zatem w bogactwie inspiracji! Dzięki temu zdamy sobie sprawę, iż suknie luksusowe nie zawsze muszą być tradycyjne i przez to dla niektórych nudne. Część gwiazd wybiera stroje całkowicie nowoczesne i wcale nie oznacza to odsłaniania większej ilości ciała niż to potrzebne! Wystarczy spojrzeć na Rihannę ubraną w śnieżnobiały golf czy Carrey Mulligan w jaskrawożółtej, energetycznej kreacji. Istnieją też celebrytki stawiające na prostotę i łączenie dobrze uszytych, minimalistycznych krojów. Inne preferują coś zwiewnego i romantycznego. Każda zatem w swoim stroju wyraża siebie i chyba to jest właśnie najważniejsze – nieważne, co chcesz powiedzieć, ważne, żeby być szczerym ze samym sobą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *