Jak dobrać suknię balową?

Wybierasz się na szykowną imprezę i chciałabyś wyglądać na niej jak królewna z bajki? Już widzisz siebie maszerująca w długiej sukni sięgającej kostek, wśród świateł i tańczących par? Jest to możliwe! Wystarczy tylko, że wybierzesz perfekcyjną kreację dla siebie.

Sytuacja

Na samym początku szczególną uwagę zwróć na fakt, na jakiego typu przyjęcie się wybierasz i jak dużej swobody ruchów potrzebujesz. Rozłożysta suknia na kole faktycznie będzie wyglądać niesamowicie, ale nie ma w niej co liczyć na szalone pląsy na parkiecie. Jest ciężka, zajmuje dużo miejsca i zdecydowanie lepiej nada się do tańczenia walca niż skakania przy rockandrollowych kawałkach. To samo w pewnym sensie dotyczy zabierających mniej przestrzeni, prostych kreacji do kostek. One również nie pozwolą na całkowitą swobodę poruszania się. Nie musisz jednak martwić się na zapas – wiele kobiet decyduje się na suknie balowe z dopinaną, długą spódnicą, którą w energiczniejszych momentach można odczepić i rzucić się w wir tańca.

Kolor

Pamiętaj również, że abyś w swoim stroju czuła się świetnie, musisz zwrócić uwagę na to, aby pasował do twojej sylwetki, koloru włosów i oczu. Blondynki wspaniale zaprezentują się w pudrowych różach, zieleń podkreśli czuprynę rudzielców, a indygo podkreśli czerń włosów szatynki. Zwróć uwagę także na swój wzrost – długie suknie z pewnością zaprezentują się lepiej na wysokich kobietach niż na tych niskich.

Warto zatem chwilę skupić się nad wyborem odpowiedniego stroju i spędzić w nim noc swojego życia!

Wpis powstał przy współpracy z: galeriaslubna.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *