Poczuj się jak księżniczka

Czy istnieje chociaż jedna kobieta, która nie chciałyby przynajmniej raz w życiu poczuć się jak księżniczka? Nieważne czy jest to zapisane w naszych genach czy po prostu obejrzałyśmy zbyt dużo bajek z happy endem – niemal wszystkie z nas gdzieś głęboko marzą o szykownym balu, na którym przetańczymy całą noc.

Do wyboru, do koloru

Taki bal potrzebuje oczywiście odpowiedniej oprawy, nie byłby tym samym bez pań ubranych w przepiękne suknie balowe! Każda z nas posiada nieco inny gust, dlatego na rynku podziwiać możemy zaskakującą różnorodność. Niektóre panie na szykowną imprezę sylwestrową lub studniówkę wybiorą coś prostego i zwiewnego, podkreślającego figurę i wzrost. Inne poczują się jak milion dolarów ubierając się w rozłożystą, ciężką, ale robiącą wrażenie suknię na kole. Jeszcze inne zainteresują się czymś niebanalnym i ekstrawaganckim. Zdecydowanie mamy w czym wybierać.

Cenowe szaleństwo

Oczywiście decydując się na podobną kreację musimy liczyć się z tym, że poniesiemy odpowiednio wysokie koszta. Za długą suknię do ziemi, kupując ją jako gotową, zapłacimy przynajmniej pięćset złotych. Jeżeli pragniemy uszyć ją na zamówienie u krawcowej, cena oczywiście dość mocno wzrasta. Ale może chociaż raz warto uciszyć rozsądek i zaszaleć?

Jedno jest pewne – warto zastanowić się nad wyborem i zdecydować na coś w czym naprawdę będziemy czuć się wyjątkowo, mimo iż prawdopodobnie jest to kreacja, którą założymy tylko raz w życiu. W takim razie uczyńmy tą jedną noc najpiękniejszą, jaką pamiętamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *