Wybierz luksusową kreację

Zbliża się wieczorne wyjście i tym razem chciałabyś zostać najpiękniejszą kobietą na sali? Zastanów się nad wyborem sukni wieczorowej – na pewno dzięki niej odróżnisz się od reszty i będziesz sunąć po parkiecie niczym po czerwonym dywanie. Zwróć jednak uwagę na to, aby wybrać dobrze – tego typu kreacja, mimo że zapewne nie założysz jej więcej niż jeden lub dwa razy, nigdy nie kosztuje mało. Jeżeli zatem zdecydujesz się na podobny wydatek – zadbaj, żeby były to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Długość – plusy i minusy

Suknie luksusowe, wywierające na oglądających naprawdę duże wrażenie, posiadają ten jeden minus, że bardzo często, nawet jeśli temu, jak są uszyte nie można nic zarzucić, po prostu krępują ruchy – czego innego spodziewać się można po kreacji sięgającej kostek? Nie będzie to oczywiście sprawiało problemu jeżeli wybierasz się na bankiet albo na bal sylwestrowy w stylu wiedeńskim, kiedy większość tańców stanowić będą walce. Jeżeli jednak wiesz, że zapragniesz zaszaleć na parkiecie do dynamicznego rock and rolla, wybierz raczej suknię z doczepianym dołem – wtedy z łatwością pozbędziesz się długiej spódnicy i ruszysz w tango – dosłownie!

Następnym krokiem będzie zastanowienie się czy preferujesz coś prostszego, węższego, po prostu długą sukienkę – czy raczej rozkloszowaną, rozłożystą kreację, w której zyskasz wygląd królewny z bajki. Na pewno przyciągnie ona spojrzenia, jednak jeszcze bardziej ograniczy ruchy i zdecydowanie ogołoci portfel. Może jednak warto zaszaleć – ten jedyny raz w życiu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *