Wyglądaj jak prawdziwa gwiazda!

Wybór sukni balowej jest kwestią, której zdecydowanie nie można zlekceważyć – mimo iż tego typu kreację prawdopodobnie założymy tylko raz, to z pewnością będzie to dla nas dość spory wydatek. Jeżeli więc już inwestujemy w to, żeby na ważnej, oficjalnej imprezie wyglądać najpiękniej i najszykowniej – zróbmy to porządnie, dobierzmy coś idealnego dla siebie i czujmy się potem wspaniale!

Długa czy… bardzo długa?


Pierwszą sprawą na którą należy zwrócić uwagę to długość. Suknie balowe najczęściej są w typie maxi – nie liczmy w nich na wyeksponowanie kolan i ud, a często nawet łydek – zwykle sięgają one do ziemi i tylko niektóre modele produkuje się kilka, kilkanaście centymetrów krótsze. Długość robi wrażenie, sprawia, że wyglądasz niczym sławna aktorka na czerwonym dywanie – jednak często również w pewien sposób ogranicza ruchy. Warto być tego świadomym – i zdecydować się na model z doczepianym dołem, jeśli mamy ochotę na bardziej aktywne pląsy.

Rozważna czy romantyczna?

Inną kwestią jest dobór stylu, który najbardziej nam odpowiada – tutaj zdecydowanie jest w czym wybierać! Znajdziemy suknie luksusowe, proste i minimalistyczne, ale zrobione z wysokiej jakości materiałów, które nie wymagają ozdobników. Jeśli tkwi w nas bardziej romantyczna dusza, nie zawiedziemy się tym, co znajdziemy na rynku – dostępne są modele zrobione z finezyjnej koronki, tiulowe i takie zbudowane niemal jedynie z kwiatowych naszywek. Tutaj czeka na nas również możliwość odsłonięcia tego i owego – suknia sięgać będzie do ziemi, jednak przezroczysta siateczka więcej odsłoni niż zakryje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *